Avokado Kalorisi ve Besin Degerleri
Avokado, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 143 kalori, 0.6g protein, 4.4g karbonhidrat ve 11.5g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 143 kcal |
| Protein | 0,6 g |
| Karbonhidrat | 4,4 g |
| Yag | 11,5 g |
| Lif | 9,7 g |
| Seker | 1,1 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet