Baharat karışımı, köfte harcı Kalorisi ve Besin Degerleri
Baharat karışımı, köfte harcı, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 310 kalori, 11.1g protein, 55.5g karbonhidrat ve 2.6g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 310 kcal |
| Protein | 11,1 g |
| Karbonhidrat | 55,5 g |
| Yag | 2,6 g |
| Lif | 10,4 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon (4 adet) | 200 g | 620 | 22,1 | 110,9 | 5,1 |
| 1 adet | 50 g | 155 | 5,5 | 27,7 | 1,3 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet