Barbunya fasulyesi, konserve Kalorisi ve Besin Degerleri
Barbunya fasulyesi, konserve, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 110 kalori, 7.2g protein, 15.7g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 110 kcal |
| Protein | 7,2 g |
| Karbonhidrat | 15,7 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 7,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet