Biber, kırmızı, acılı, pul Kalorisi ve Besin Degerleri
Biber, kırmızı, acılı, pul, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 286 kalori, 11.7g protein, 43.7g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 286 kcal |
| Protein | 11,7 g |
| Karbonhidrat | 43,7 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 32,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet