Bisküvi, düşük proteinli, glutensiz, PKU Kalorisi ve Besin Degerleri
Bisküvi, düşük proteinli, glutensiz, PKU, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 446 kalori, 2.1g protein, 81.8g karbonhidrat ve 12.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 446 kcal |
| Protein | 2,1 g |
| Karbonhidrat | 81,8 g |
| Yag | 12,2 g |
| Lif | 0,7 g |
| Seker | 15,8 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet