Bisküvi, tatlı (petit beure) Kalorisi ve Besin Degerleri
Bisküvi, tatlı (petit beure), karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 432 kalori, 5.6g protein, 74.5g karbonhidrat ve 11.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 432 kcal |
| Protein | 5,6 g |
| Karbonhidrat | 74,5 g |
| Yag | 11,6 g |
| Lif | 3,4 g |
| Seker | 18,8 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet