Börek, peynirli, dondurulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Börek, peynirli, dondurulmuş, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 288 kalori, 6.7g protein, 32.3g karbonhidrat ve 13.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 288 kcal |
| Protein | 6,7 g |
| Karbonhidrat | 32,3 g |
| Yag | 13,9 g |
| Lif | 3,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,5 mg |
| Doymus Yag | 4,2 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 dilim | 150 g | 432 | 10,1 | 48,5 | 20,8 |
| 1 porsiyon | 200 g | 576 | 13,5 | 64,7 | 27,7 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet