Buğday ruşeymi Kalorisi ve Besin Degerleri
Buğday ruşeymi, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 369 kalori, 29.6g protein, 31.7g karbonhidrat ve 10.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 369 kcal |
| Protein | 29,6 g |
| Karbonhidrat | 31,6 g |
| Yag | 10,2 g |
| Lif | 16,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet