Buğday, un, ekmeklik, tip 550 (kül, kuru maddede ≤ % 0.55) Kalorisi ve Besin Degerleri
Buğday, un, ekmeklik, tip 550 (kül, kuru maddede ≤ % 0.55), karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 350 kalori, 10.7g protein, 71.8g karbonhidrat ve 1.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 350 kcal |
| Protein | 10,7 g |
| Karbonhidrat | 71,8 g |
| Yag | 1,4 g |
| Lif | 3,8 g |
| Seker | 1,9 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet