Buğday, un, ekmeklik, tip 650 (kül, kuru maddede ≤ % 0.65) Kalorisi ve Besin Degerleri
Buğday, un, ekmeklik, tip 650 (kül, kuru maddede ≤ % 0.65), karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 353 kalori, 8.8g protein, 73.9g karbonhidrat ve 1.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 353 kcal |
| Protein | 8,8 g |
| Karbonhidrat | 73,9 g |
| Yag | 1,6 g |
| Lif | 3,6 g |
| Seker | 2,2 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet