Ceviz, iç, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Ceviz, iç, kuru, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 679 kalori, 14.6g protein, 3.7g karbonhidrat ve 64.8g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 679 kcal |
| Protein | 14,6 g |
| Karbonhidrat | 3,7 g |
| Yag | 64,8 g |
| Lif | 11,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 6,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet