Çikolata, bitter Kalorisi ve Besin Degerleri
Çikolata, bitter, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 570 kalori, 4.8g protein, 55.7g karbonhidrat ve 36.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 570 kcal |
| Protein | 4,8 g |
| Karbonhidrat | 55,7 g |
| Yag | 36,3 g |
| Lif | 1,1 g |
| Seker | 46,6 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet