Çikolata, sütlü, fındıklı Kalorisi ve Besin Degerleri
Çikolata, sütlü, fındıklı, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 550 kalori, 6.2g protein, 55.1g karbonhidrat ve 33.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 550 kcal |
| Protein | 6,2 g |
| Karbonhidrat | 55,1 g |
| Yag | 33,3 g |
| Lif | 2,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 16,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet