Çikolata, sütlü Kalorisi ve Besin Degerleri
Çikolata, sütlü, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 554 kalori, 5.7g protein, 53.0g karbonhidrat ve 34.5g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 554 kcal |
| Protein | 5,7 g |
| Karbonhidrat | 53,0 g |
| Yag | 34,5 g |
| Lif | 4,5 g |
| Seker | 45,7 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet