Ekmek, kepekli Kalorisi ve Besin Degerleri
Ekmek, kepekli, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 246 kalori, 10.5g protein, 38.6g karbonhidrat ve 3.4g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 246 kcal |
| Protein | 10,5 g |
| Karbonhidrat | 38,6 g |
| Yag | 3,4 g |
| Lif | 9,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet