Emülsifiye et ürünü, salam, dana Kalorisi ve Besin Degerleri
Emülsifiye et ürünü, salam, dana, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 180 kalori, 10.5g protein, 4.8g karbonhidrat ve 12.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 180 kcal |
| Protein | 10,5 g |
| Karbonhidrat | 4,8 g |
| Yag | 12,3 g |
| Lif | 4,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 5,7 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet