Erik, Avrupa erik grubu, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Erik, Avrupa erik grubu, kuru, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 268 kalori, 2.5g protein, 56.4g karbonhidrat ve 0.9g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 268 kcal |
| Protein | 2,5 g |
| Karbonhidrat | 56,4 g |
| Yag | 0,9 g |
| Lif | 12,2 g |
| Seker | 26,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet