Fındık ezmesi, şeker ilaveli Kalorisi ve Besin Degerleri
Fındık ezmesi, şeker ilaveli, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 541 kalori, 8.1g protein, 51.6g karbonhidrat ve 32.5g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 541 kcal |
| Protein | 8,1 g |
| Karbonhidrat | 51,6 g |
| Yag | 32,5 g |
| Lif | 5,0 g |
| Seker | 51,2 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet