Fındık iç, beyazlatılmış Kalorisi ve Besin Degerleri
Fındık iç, beyazlatılmış, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 646 kalori, 14.2g protein, 5.4g karbonhidrat ve 59.6g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 646 kcal |
| Protein | 14,2 g |
| Karbonhidrat | 5,4 g |
| Yag | 59,6 g |
| Lif | 15,5 g |
| Seker | 1,6 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 3,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet