Fındık, iç, kavrulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Fındık, iç, kavrulmuş, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 670 kalori, 13.6g protein, 10.1g karbonhidrat ve 61.3g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 670 kcal |
| Protein | 13,6 g |
| Karbonhidrat | 10,1 g |
| Yag | 61,3 g |
| Lif | 11,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 4,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet