Fındık kreması, kakaolu Kalorisi ve Besin Degerleri
Fındık kreması, kakaolu, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 532 kalori, 4.5g protein, 55.5g karbonhidrat ve 31.0g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 532 kcal |
| Protein | 4,5 g |
| Karbonhidrat | 55,5 g |
| Yag | 30,9 g |
| Lif | 6,7 g |
| Seker | 54,8 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 6,6 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet