Jambon, piliç Kalorisi ve Besin Degerleri
Jambon, piliç, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 120 kalori, 13.9g protein, 4.3g karbonhidrat ve 4.5g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 120 kcal |
| Protein | 13,9 g |
| Karbonhidrat | 4,3 g |
| Yag | 4,5 g |
| Lif | 3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 1,5 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet