kasap köfte, dana, çiğ Kalorisi ve Besin Degerleri
kasap köfte, dana, çiğ, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 193 kalori, 14.1g protein, 4.4g karbonhidrat ve 12.0g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 193 kcal |
| Protein | 14,1 g |
| Karbonhidrat | 4,4 g |
| Yag | 12,0 g |
| Lif | 5,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 6,2 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon (4 adet) | 200 g | 386 | 28,3 | 8,7 | 24,1 |
| 1 adet | 50 g | 96,5 | 7,1 | 2,2 | 6,0 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet