Katmer, sade Kalorisi ve Besin Degerleri
Katmer, sade, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 373 kalori, 5.7g protein, 50.3g karbonhidrat ve 15.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 373 kcal |
| Protein | 5,7 g |
| Karbonhidrat | 50,3 g |
| Yag | 15,6 g |
| Lif | 4,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,6 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet