Kayısı, Hacıhaliloğlu, kükürtlü, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Kayısı, Hacıhaliloğlu, kükürtlü, kuru, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 252 kalori, 3.0g protein, 56.2g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 252 kcal |
| Protein | 3,0 g |
| Karbonhidrat | 56,2 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 7,5 g |
| Seker | 35,8 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet