Kayseri sucuğu Kalorisi ve Besin Degerleri
Kayseri sucuğu, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 431 kalori, 20.4g protein, 9.5g karbonhidrat ve 34.4g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 431 kcal |
| Protein | 20,4 g |
| Karbonhidrat | 9,5 g |
| Yag | 34,4 g |
| Lif | 1,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet