Keçi eti, bel Kalorisi ve Besin Degerleri
Keçi eti, bel, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 198 kalori, 19.7g protein, 0.0g karbonhidrat ve 13.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 198 kcal |
| Protein | 19,7 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 13,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 6,5 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet