Keçi eti, sırt Kalorisi ve Besin Degerleri
Keçi eti, sırt, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 189 kalori, 20.5g protein, 0.0g karbonhidrat ve 11.9g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 189 kcal |
| Protein | 20,5 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 11,9 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 5,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet