Kestane Kalorisi ve Besin Degerleri
Kestane, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 176 kalori, 1.0g protein, 39.3g karbonhidrat ve 0.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 176 kcal |
| Protein | 1,0 g |
| Karbonhidrat | 39,3 g |
| Yag | 0,9 g |
| Lif | 3,3 g |
| Seker | 8,5 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet