Kuzu eti, bel Kalorisi ve Besin Degerleri
Kuzu eti, bel, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 140 kalori, 18.5g protein, 0.0g karbonhidrat ve 7.3g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 140 kcal |
| Protein | 18,5 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 7,3 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 3,5 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet