Lavaş Kalorisi ve Besin Degerleri
Lavaş, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 284 kalori, 7.0g protein, 57.5g karbonhidrat ve 2.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 284 kcal |
| Protein | 7 g |
| Karbonhidrat | 57,5 g |
| Yag | 2,2 g |
| Lif | 3,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,6 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet