Makarna, sade, yumurtasız, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Makarna, sade, yumurtasız, kuru, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 356 kalori, 8.4g protein, 74.4g karbonhidrat ve 1.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 356 kcal |
| Protein | 8,4 g |
| Karbonhidrat | 74,4 g |
| Yag | 1,9 g |
| Lif | 4,2 g |
| Seker | 2,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet