Marmelat, kuşburnu Kalorisi ve Besin Degerleri
Marmelat, kuşburnu, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 275 kalori, 0.0g protein, 67.3g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 275 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 67,3 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 2,1 g |
| Seker | 51,8 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet