Milföy hamuru, dondurulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Milföy hamuru, dondurulmuş, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 367 kalori, 5.7g protein, 40.1g karbonhidrat ve 19.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 367 kcal |
| Protein | 5,7 g |
| Karbonhidrat | 40,1 g |
| Yag | 19,9 g |
| Lif | 2,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 7,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet