Mısır gevreği Kalorisi ve Besin Degerleri
Mısır gevreği, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 371 kalori, 5.9g protein, 82.9g karbonhidrat ve 0.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 371 kcal |
| Protein | 5,9 g |
| Karbonhidrat | 82,9 g |
| Yag | 0,9 g |
| Lif | 3,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet