Patates nişastası Kalorisi ve Besin Degerleri
Patates nişastası, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 333 kalori, 0.1g protein, 82.0g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 333 kcal |
| Protein | 0,1 g |
| Karbonhidrat | 82,0 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 0,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet