Piliç eti, but Kalorisi ve Besin Degerleri
Piliç eti, but, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 212 kalori, 24.0g protein, 0.0g karbonhidrat ve 12.8g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 212 kcal |
| Protein | 24,0 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 12,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 5,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet