Ramazan pidesi Kalorisi ve Besin Degerleri
Ramazan pidesi, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 258 kalori, 7.6g protein, 51.4g karbonhidrat ve 1.5g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 258 kcal |
| Protein | 7,6 g |
| Karbonhidrat | 51,4 g |
| Yag | 1,5 g |
| Lif | 4,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 300 g | 774 | 22,7 | 154,2 | 4,5 |
| 1 dilim | 125 g | 322,5 | 9,5 | 64,2 | 1,9 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet