Sarımsak, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Sarımsak, kuru, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 129 kalori, 5.2g protein, 24.5g karbonhidrat ve 0.5g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 129 kcal |
| Protein | 5,2 g |
| Karbonhidrat | 24,5 g |
| Yag | 0,5 g |
| Lif | 2,6 g |
| Seker | 1,7 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet