Şeker, esmer, küp Kalorisi ve Besin Degerleri
Şeker, esmer, küp, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 399 kalori, 0.0g protein, 99.8g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 399 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 99,8 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 96,4 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet