Tarhana, kuru, Beypazarı, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Tarhana, kuru, Beypazarı, Ankara, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 317 kalori, 14.4g protein, 54.9g karbonhidrat ve 3.1g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 317 kcal |
| Protein | 14,4 g |
| Karbonhidrat | 54,9 g |
| Yag | 3,1 g |
| Lif | 6,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 2,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet