Tonik Kalorisi ve Besin Degerleri
Tonik, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 4 kalori, 0.0g protein, 1.1g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur. Düşük kalorili yapısıyla diyet programlarına uygun bir seçenektir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 4 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 1,1 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet