Toz meşrubat, limonlu Kalorisi ve Besin Degerleri
Toz meşrubat, limonlu, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 392 kalori, 0.1g protein, 97.9g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 392 kcal |
| Protein | 0,1 g |
| Karbonhidrat | 97,8 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 98,1 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet