Trabzon hurması, meyve et rengi kahverengi, kararsız Kalorisi ve Besin Degerleri
Trabzon hurması, meyve et rengi kahverengi, kararsız, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 73 kalori, 0.4g protein, 15.1g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 73 kcal |
| Protein | 0,4 g |
| Karbonhidrat | 15,1 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 5,1 g |
| Seker | 14,0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet