Yenilebilir sakatat, dana işkembe Kalorisi ve Besin Degerleri
Yenilebilir sakatat, dana işkembe, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 108 kalori, 12.8g protein, 0.0g karbonhidrat ve 6.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 108 kcal |
| Protein | 12,8 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 6,4 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 3,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet