Yenilebilir sakatat, koyun bağırsak Kalorisi ve Besin Degerleri
Yenilebilir sakatat, koyun bağırsak, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 392 kalori, 7.7g protein, 0.0g karbonhidrat ve 40.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 392 kcal |
| Protein | 7,7 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 40,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 11,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet