Zeytin ezmesi, siyah Kalorisi ve Besin Degerleri
Zeytin ezmesi, siyah, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 322 kalori, 1.9g protein, 35.7g karbonhidrat ve 18.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 322 kcal |
| Protein | 1,9 g |
| Karbonhidrat | 35,7 g |
| Yag | 18,7 g |
| Lif | 1,7 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,8 mg |
| Doymus Yag | 2,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet