Zeytin, siyah, salamura Kalorisi ve Besin Degerleri
Zeytin, siyah, salamura, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 135 kalori, 1.9g protein, 2.2g karbonhidrat ve 12.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 135 kcal |
| Protein | 1,9 g |
| Karbonhidrat | 2,2 g |
| Yag | 12,4 g |
| Lif | 3,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 1,7 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet