Zeytin, siyah, sele Kalorisi ve Besin Degerleri
Zeytin, siyah, sele, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 113 kalori, 1.4g protein, 1.0g karbonhidrat ve 10.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 113 kcal |
| Protein | 1,4 g |
| Karbonhidrat | 1,0 g |
| Yag | 10,8 g |
| Lif | 3,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,4 mg |
| Doymus Yag | 1,2 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet