Alabalık, Gökkuşağı, yetiştirme Kalorisi ve Besin Degerleri
Alabalık, Gökkuşağı, yetiştirme, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 121 kalori, 18.8g protein, 0.0g karbonhidrat ve 5.1g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 121 kcal |
| Protein | 18,8 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 5,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 1,2 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet